
calcActive())">
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080127
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F24, AW35, AW35S, lengte: 860 mm, 1 3/4" 6 splines, 80 pk standaard
De Weasler aftakas F24 AW35 is een stevige standaardas voor trekkers en machines tot 80 pk. De as heeft een lengte van 860 mm en een citroenprofiel met 1 3/4" 6-spline aansluitingen aan beide zijden. Het treksluitingsysteem zorgt voor een vaste koppeling zonder speling. De kruisstukken van 32 x 76 mm geven de as extra kracht bij zwaar werk. Deze aftakas is geschikt voor toepassingen bij 540 tot 1.000 omw/min en levert betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 spline |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 52/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 80/59 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
