
calcActive())">
931,24 €
HT:
776,03 €
791,56 €
HT:
659,63 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080128
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F25, AW36, AW36S, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 spline, 80 pk
De Weasler aftakas F25 AW36 AW36S is een stevige standaardas voor trekkers en werktuigen tot 80 pk. De as heeft een lengte van 860 mm en een sterprofiel met maat 1 3/8" en 6 splines aan beide kanten. Het treksluitsysteem zorgt voor een vaste koppeling en maakt losnemen eenvoudig. De kruisgrootte aan beide zijden is 36 x 89 mm, wat zorgt voor een stabiele krachtoverdracht. Deze aftakas is geschikt voor gebruik bij 540 omw./min. en kan bij kort gebruik ook hogere belastingen aan. De set wordt geleverd met een duidelijke handleiding voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F25, AW36, AW36S |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 80/60 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 124/92 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
931,24 €
HT:
776,03 €
791,56 €
HT:
659,63 €
HT:
