
calcActive())">
1 311,47 €
HT:
1 092,89 €
1 114,75 €
HT:
928,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080130
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F26, AW26, lengte: 860 mm, 1 3/8"-1 3/4" 6 splines, 175 pk max
De Weasler aftakas F26 AW26 is een sterke standaardas voor hoge belasting. De lengte is 860 mm en de as heeft een sterprofiel. Aan de trekkerzijde zit een 1 3/8" 6-spline aansluiting en aan de werktuigzijde een 1 3/4" 6-spline aansluiting. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 42 x 104 mm. Bij 1.000 omw/min levert de as tot 175 pk, bij 540 omw/min tot 113 pk. Dit maakt de as geschikt voor zware machines. De as wordt geleverd met een handleiding voor veilig gebruik. Ontworpen voor standaard toepassingen in aandrijftechniek en landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW26 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G8Hb/G9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 113/85 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 175/130 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 311,47 €
HT:
1 092,89 €
1 114,75 €
HT:
928,96 €
HT:
