
calcActive())">
731,46 €
HT:
609,55 €
621,74 €
HT:
518,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080132
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F25, AW36, AW36S>, lengte: 1210 mm
De Weasler aftakas F25 AW36 heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor betrouwbaar krachtvervoer tussen trekker en werktuig. Deze standaard uitvoering heeft aan de trekkerzijde een 1 3/8”, 6-spline aansluiting en aan de werktuigzijde een 1 3/4”, 6-spline aansluiting. De buis heeft een sterk sterprofiel met G7/G8 passing. Beide kruizen meten 36 x 89 mm en zorgen voor een stabiele overbrenging. Het treksluitingssysteem maakt koppelen en losmaken eenvoudig. De aftakas levert tot 80 pk bij 540 omw./min en tot 124 pk bij 1.000 omw./min. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW36 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 80/60 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 124/92 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
731,46 €
HT:
609,55 €
621,74 €
HT:
518,12 €
HT:
