
calcActive())">
2 884,96 €
HT:
2 404,13 €
2 452,21 €
HT:
2 043,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080133
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: P600, lengte: 810 mm
De Walterscheid aftakas P600 met een lengte van 810 mm is geschikt voor standaard toepassingen in de landbouw. De as heeft aan de trekkerzijde een aansluiting van 1 3/8" met 21 splines en aan de werktuigzijde 1 3/4" met 20 splines. Beide zijden hebben een kruisgrootte van 42 x 104 mm. De as is voorzien van een conische klembout en treksluiting voor stevige koppeling. Het sterprofiel S5H/S6 zorgt voor betrouwbare krachtoverdracht. De aftakas heeft een beschermkap type PG30 en kan tot 540 toeren per minuut aan. Met een vermogen van 79 kW bij 540 omw/min biedt hij hoge kracht en lange levensduur.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 600 |
| Lz (mm) | 810 |
| A (profiel) | 1 3/8", 21 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| Profielbuissparing | S5H/S6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Conische klembout / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 21 splines |
| Serie | P 600 |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | PG30 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AGCC / ASG |
| Type | P |
| Uitvoering | Apparaat: Aansluitgaffel met conische klembout Trekker: ASG aansluitgaffel |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 122 / 79 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 884,96 €
HT:
2 404,13 €
2 452,21 €
HT:
2 043,51 €
HT:
