
calcActive())">
2 756,03 €
HT:
2 296,69 €
2 342,63 €
HT:
1 952,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080134
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: P600, lengte: 810 mm – 1 3/4" 20 splines, sterprofiel, 540 omw/min
De Walterscheid aftakas P600 is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Met een lengte van 810 mm en een sterprofiel zorgt deze as voor stabiele prestaties bij 540 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/4" aansluiting met 20 splines. De as is voorzien van het PG30 afschermingssysteem en heeft een sluiting met conische klembout en treksluiting. Dankzij de kruisgrootte van 42 x 104 mm is de aandrijving sterk en goed bestand tegen belasting. De aftakas levert tot 122 pk bij 1000 omw/min en 79 kW bij 540 omw/min. De gebruiksaanwijzing zit bij het product.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 600 |
| Lz (mm) | 810 |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| Profielbuissparing | S5H/S6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Conische klembout / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Serie | P 600 |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | PG30 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AGCC / ASG |
| Type | P |
| Uitvoering | Apparaat: Aansluitgaffel met conische klembout Trekker: ASG aansluitgaffel |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 122 / 79 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 756,03 €
HT:
2 296,69 €
2 342,63 €
HT:
1 952,19 €
HT:
