
calcActive())">
931,24 €
HT:
776,03 €
791,56 €
HT:
659,63 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080135
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2400, lengte: 710 mm, 1 3/8" 6 splines, 83 pk max, sterprofiel
De Walterscheid aftakas W2400 is een stevige en betrouwbare aandrijfas voor trekkers en werktuigen. Met een lengte van 710 mm en een sterprofiel zorgt hij voor een stabiele krachtoverdracht. De aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en kan tot 83 pk aan bij 1000 omw/min. De automatische treksluiting maakt koppelen en losmaken eenvoudig. De aftakas heeft een SD 25 afscherming en QS-sluiting voor extra veiligheid. De kruisgrootte is 32 x 76 mm en de buissparing S4LH/S5. Een gebruiksaanwijzing is inbegrepen voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4LH/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
931,24 €
HT:
776,03 €
791,56 €
HT:
659,63 €
HT:
