
calcActive())">
1 060,16 €
HT:
883,47 €
901,14 €
HT:
750,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080136
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2400, lengte: 1.010 mm, 1 3/8" 6 splines, 83 pk, sterprofiel
De Walterscheid aftakas W2400 met een lengte van 1010 mm is sterk en betrouwbaar voor aandrijving tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as levert tot 83 pk bij 1000 omw/min en heeft een sterprofiel voor stabiele krachtoverdracht. De automatische treksluitingen maken koppelen snel en veilig. De aftakas is voorzien van een SD 25 afscherming voor extra bescherming tijdens het werk. Geschikt voor machines met een maximaal draaimoment van 695 Nm bij 540 omw/min. Wordt geleverd met gebruiksaanwijzing voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4LH/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 060,16 €
HT:
883,47 €
901,14 €
HT:
750,95 €
HT:
