
calcActive())">
1 208,93 €
HT:
1 007,44 €
1 027,58 €
HT:
856,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080138
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2500, lengte: 710 mm, 1 3/8" 6 splines, max 1000 omw/min
Deze Walterscheid aftakas type W2500 is sterk en betrouwbaar voor zwaar werk op het land. De lengte is 710 mm en beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het sterprofiel en de automatische treksluiting zorgen voor een vaste en veilige koppeling tussen trekker en werktuig. De aftakas is geschikt voor toerentallen tot 1000 omw/min en levert een vermogen tot 139 pk bij die snelheid. De kruisgrootte van 36 x 89 mm en de SD 25 afscherming geven extra stevigheid en bescherming. De as wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor eenvoudige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2500 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 102 / 66 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 208,93 €
HT:
1 007,44 €
1 027,58 €
HT:
856,32 €
HT:
