
calcActive())">
2 319,67 €
HT:
1 933,06 €
1 971,72 €
HT:
1 643,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080141
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2600, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 splines, 166 pk, sterprofiel
Deze Walterscheid aftakas W2600 heeft een lengte van 860 mm en past bij trekkers en werktuigen met een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een sterprofiel en levert tot 166 pk bij 1000 omw/min. Beide uiteinden hebben automatische treksluitingen (QS/QS), wat zorgt voor een stevige koppeling. De kruisgrootte is 42 x 104 mm aan beide zijden. De as is uitgerust met een SD 35 afscherming voor veilige werking. Geschikt voor zware toepassingen in de landbouw. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2600 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S5H/S6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 35 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 122 / 79 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 107/79 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 166/122 |
| Nm (540 omw./min.) | 1400 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 1165 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 319,67 €
HT:
1 933,06 €
1 971,72 €
HT:
1 643,10 €
HT:
