
calcActive())">
594,05 €
HT:
495,04 €
504,94 €
HT:
420,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080144
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2100, lengte: 710 mm, 1 3/8" 6-splines, 1000 omw/min, 24 pk
Deze Walterscheid aftakas W2100 heeft een lengte van 710 mm en beide uiteinden met 1 3/8" 6-spline aansluiting. Hij levert kracht tot 24 pk bij 1000 omw/min. De aftakas heeft een citroenprofiel met automatische treksluiting aan beide zijden. De kruizen zijn 22 x 54,8 mm en zorgen voor een stabiele en gelijkmatige aandrijving. De SD 05 afscherming biedt goede bescherming tijdens gebruik. Geschikt voor werktuigen met standaard aansluiting. De aandrijfas is sterk, goed gebalanceerd en ontworpen voor een betrouwbare krachtoverdracht. Handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2100 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 00cH/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 16/12 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 24/18 |
| Nm (540 omw./min.) | 210 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 175 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
594,05 €
HT:
495,04 €
504,94 €
HT:
420,78 €
HT:
