
calcActive())">
554,38 €
HT:
461,98 €
471,23 €
HT:
392,69 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080145
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2100, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 splines, 1000 rpm, 24 pk
Deze Walterscheid aftakas W2100 is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De lengte van 860 mm en de 1 3/8" 6-spline profielen aan beide zijden zorgen voor een stevige verbinding. De as werkt met een maximaal toerental van 1000 omw/min en levert tot 24 pk. Het citroenprofiel en de automatische treksluitingen maken aankoppelen snel en veilig. Beide kruiskoppelingen hebben een maat van 22 x 54,8 mm. De as is voorzien van SD 05 afscherming voor extra veiligheid. Een duidelijke gebruiksaanwijzing is meegeleverd. Deze aftakas past goed bij standaard werktuigen binnen het aftakassysteem.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2100 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Profielbuissparing | 00cH/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 16/12 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 24/18 |
| Nm (540 omw./min.) | 210 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 175 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
554,38 €
HT:
461,98 €
471,23 €
HT:
392,69 €
HT:
