
calcActive())">
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080146
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2100, lengte: 1010 mm
De Walterscheid aftakas W2100 met een lengte van 1010 mm is geschikt voor standaard gebruik tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een as van 1 3/8" met 6 splines. Het type heeft een citroenprofiel en automatische treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm. De aftakas haalt tot 1000 omw/min met een koppel van 175 Nm en een vermogen tot 24 pk. Bij 540 omw/min levert hij 210 Nm en 16 pk. Voorzien van SD 05 afscherming voor extra veiligheid. De set wordt geleverd met gebruiksaanwijzing en is geschikt voor diverse standaard aandrijvingen in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2100 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00cH/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 16/12 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 24/18 |
| Nm (540 omw./min.) | 210 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 175 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
