
calcActive())">
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080147
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2200, lengte: 1010 mm, 1 3/8" 6 spline, 1000 rpm, 42 pk
De Walterscheid aftakas W2200 is een stevige en goed gebalanceerde as voor machines tot 42 pk. Met een lengte van 1010 mm en een 1 3/8" aansluiting met 6 splines aan beide zijden past hij op veel trekkers en werktuigen. Het Citroenprofiel zorgt voor een soepele krachtoverdracht, terwijl de automatische treksluiting het koppelen snel en veilig maakt. De aftakas draait maximaal 1000 toeren per minuut en levert een stabiel koppel van 295 Nm. De SD 15 afscherming verhoogt de veiligheid tijdens gebruik. Deze aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2200 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 31 / 20 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/43 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
