
calcActive())">
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080149
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2300, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 splines, 1000 omw/min
De Walterscheid aftakas W2300 met een lengte van 560 mm is gemaakt voor betrouwbare krachtoverbrenging. Beide zijden hebben een profiel van 1 3/8" met 6 splines. De as draait soepel tot 1000 omw/min en levert tot 60 pk of 44 kW. De kruizen zijn 27 x 74,6 mm, wat zorgt voor goede sterkte en een lange levensduur. Het citroenprofiel laat de as licht en stabiel lopen. De automatische treksluiting maakt koppelen snel en veilig. De as is voorzien van een SD 15 afscherming voor extra bescherming. Een gebruiksaanwijzing zit bij de levering. Deze aftakas is geschikt voor standaard aandrijvingen in landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2300 |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
