
calcActive())">
802,32 €
HT:
668,60 €
681,97 €
HT:
568,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080152
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2300, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 splines, 60 pk, SD25
Deze Walterscheid aftakas type W2300 heeft een lengte van 860 mm en is geschikt voor vermogens tot 60 pk. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as gebruikt een citroenprofiel met automatische treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm en de afscherming is van het type SD25. De aftakas is geschikt voor 540 tot 1000 omw/min, met een maximaal koppel van 500 Nm bij 540 omw/min. De uitvoering is robuust en betrouwbaar voor dagelijks gebruik in landbouwmachines. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2.300 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
802,32 €
HT:
668,60 €
681,97 €
HT:
568,31 €
HT:
