
calcActive())">
1 070,09 €
HT:
891,74 €
909,58 €
HT:
757,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080154
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2300, lengte: 1.210 mm, 1 3/8" 6 splines, 60 pk, citroenprofiel
Deze Walterscheid aftakas W2300 heeft een lengte van 1.210 mm en is geschikt voor vermogens tot 60 pk. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De buis heeft een citroenprofiel en een automatische treksluiting aan beide kanten. De kruisstukken meten 27 x 74,6 mm. De aftakas draait veilig tot 1.000 omw/min en levert een koppel van 500 Nm bij 540 omw/min. Uitgevoerd met SD 15Z afscherming en QS/QS sluiting. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor montage en onderhoud. Deze aftakas past goed bij standaard werktuigen binnen aftakasdelen en aandrijftechniek.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2300 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 070,09 €
HT:
891,74 €
909,58 €
HT:
757,98 €
HT:
