
calcActive())">
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080155
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2400, lengte: 710 mm
De Walterscheid aftakas W2400 met een lengte van 710 mm is sterk en betrouwbaar voor dagelijks gebruik op het erf of in het veld. De aftakas heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines en een citroenprofiel voor soepele krachtoverdracht. Het automatische treksluitsysteem zorgt voor een stevige verbinding zonder losraken tijdens het werk. De aftakas kan een vermogen tot 83 pk of 61 kW leveren bij 1000 omw/min en tot 53 pk of 39 kW bij 540 omw/min. De kruisgrootte is 32 x 76 mm. De SD 25 afscherming biedt goede bescherming tijdens gebruik. Een handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
