
calcActive())">
574,21 €
HT:
478,51 €
488,09 €
HT:
406,74 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080156
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2100, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 splines, 1000 rpm, 24 pk
De Walterscheid aftakas W2100 met een lengte van 560 mm is geschikt voor 1000 toeren per minuut en een vermogen tot 24 pk. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel met automatische treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm en de aftakas is voorzien van een SD 05 afscherming voor veilig gebruik. Deze uitvoering is ontworpen voor betrouwbaar krachtvervoer tussen trekker en werktuig. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd zodat montage en onderhoud duidelijk zijn. Ideaal voor standaard toepassingen in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2100 |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 00cH/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 16/12 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 24/18 |
| Nm (540 omw./min.) | 210 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 175 |
| Landingpage | Klik hier |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
574,21 €
HT:
478,51 €
488,09 €
HT:
406,74 €
HT:
