
calcActive())">
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080160
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2200, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 spline, max. 1000 omw/min
De Walterscheid aftakas W2200 met een lengte van 860 mm is geschikt voor standaard aandrijvingen tot 1000 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines voor een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. De as heeft een citroenprofiel met automatische treksluiting aan beide kanten. De aftakas levert tot 42 pk (43 kW) bij 1000 omw/min en 27 pk (20 kW) bij 540 omw/min. Koppelwaarden liggen op 355 Nm bij 540 omw/min en 295 Nm bij 1000 omw/min. De aftakas is voorzien van een SD 15 afscherming en wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing. Ontworpen voor betrouwbaar werk in dagelijks gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2200 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 31 / 20 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/43 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
