
calcActive())">
742,81 €
HT:
619,01 €
631,39 €
HT:
526,16 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080161
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2300, lengte: 860 mm
De Walterscheid aftakas W2300 met een lengte van 860 mm is sterk en betrouwbaar voor dagelijks gebruik. De aftakas heeft aan beide kanten een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het citroenprofiel zorgt voor een stabiele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De automatische treksluiting maakt koppelen en losmaken eenvoudig en veilig. Beide kruizen hebben een maat van 27 x 74,6 mm. De as levert tot 60 pk bij 1000 t/min en 38 pk bij 540 t/min. De SD 15 afscherming verhoogt de veiligheid. De handleiding wordt meegeleverd voor juist gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2300 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
742,81 €
HT:
619,01 €
631,39 €
HT:
526,16 €
HT:
