
calcActive())">
871,74 €
HT:
726,45 €
740,98 €
HT:
617,48 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080168
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2400, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 splines, 83 pk, sterprofiel
Deze Walterscheid aftakas W2400 is geschikt voor trekkers en machines met een vermogen tot 83 pk. De lengte is 560 mm en beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een sterk sterprofiel dat zorgt voor een stabiele krachtoverdracht en minder slijtage. De automatische treksluiting maakt de koppeling eenvoudig en veilig. De kruizen van 32 x 76 mm bieden extra stevigheid. Geschikt voor maximaal 1000 omwentelingen per minuut. De aftakas is voorzien van een SD 25 afscherming en wordt geleverd met handleiding. Ontworpen voor duurzaam gebruik in het veld en bij zware lasten.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4LH/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
871,74 €
HT:
726,45 €
740,98 €
HT:
617,48 €
HT:
