
calcActive())">
1 129,58 €
HT:
941,32 €
960,14 €
HT:
800,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080170
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2500, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 splines, 1000 omw/min, 139 pk
De Walterscheid aftakas W2500 met een lengte van 560 mm is geschikt voor aandrijvingen tot 139 pk bij 1000 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines. De as heeft een sterprofiel met buissparing S4/S5 en kruisstukken van 36 x 89 mm. Het automatische treksluitsysteem zorgt voor een vaste verbinding aan trekker en werktuig. De aftakas is voorzien van een SD 25 afscherming en QS-sluiting. Ontworpen voor betrouwbare krachtoverbrenging tussen tractor en machine, met een gebruiksaanwijzing geleverd. Robuust, duurzaam en geschikt voor hoge belasting in dagelijks gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2500 |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 102 / 66 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 129,58 €
HT:
941,32 €
960,14 €
HT:
800,12 €
HT:
