
calcActive())">
475,04 €
HT:
395,87 €
403,79 €
HT:
336,49 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080173
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W300E, lengte: 1.010 mm, 1 3/8" 6 splines, 540 omw/min
De Walterscheid Aftakas W300E heeft een lengte van 1010 mm en is geschikt voor 540 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as gebruikt een citroenprofiel en is voorzien van een SD 15 afscherming. Het sluitsysteem werkt met een treksluiting aan beide kanten en biedt een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte aan beide zijden is 27 x 74,6 mm, wat zorgt voor stabiele krachtoverdracht. Deze aftakas heeft een vermogen van 44 pk bij 1000 omw/min en 28 kW bij 540 omw/min. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor een juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 300E |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
475,04 €
HT:
395,87 €
403,79 €
HT:
336,49 €
HT:
