
calcActive())">
524,63 €
HT:
437,19 €
445,93 €
HT:
371,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080174
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W400E, lengte: 710 mm, 1 3/8" 6 spline, 540 rpm, 61 pk
De Walterscheid aftakas W400E is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Met een lengte van 710 mm en een vermogen tot 61 pk bij 540 omw/min levert deze as stabiele prestaties. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting met treksluiting, waardoor koppelen snel gaat. De as heeft een citroenprofiel met kruisen van 32 x 76 mm en een SD 25 afscherming voor veilige werking. Deze aftakas is geschikt voor standaard toepassingen in landbouwmachines. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor juist onderhoud en montage.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 400E |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
524,63 €
HT:
437,19 €
445,93 €
HT:
371,61 €
HT:
