
calcActive())">
395,70 €
HT:
329,75 €
336,35 €
HT:
280,29 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080178
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W100E, lengte: 860 mm
De Walterscheid aftakas W100E met een lengte van 860 mm is sterk en betrouwbaar voor gebruik tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines voor een vaste verbinding. Het citroenprofiel zorgt voor een vloeiende krachtoverdracht. De aftakas heeft een open treksluiting aan beide kanten, wat het koppelen makkelijk maakt. De kruisstukken van 22 x 54,8 mm bieden lange levensduur en soepele werking. De as is voorzien van SD 05 afscherming voor extra veiligheid. Geschikt voor 540 omwentelingen per minuut en een vermogen van 12 kW. Handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 100E |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
395,70 €
HT:
329,75 €
336,35 €
HT:
280,29 €
HT:
