
calcActive())">
524,63 €
HT:
437,19 €
445,93 €
HT:
371,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080182
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W300E, lengte: 1210 mm, 1 3/8" 6-spline, 540 omw/min
Deze Walterscheid aftakas W300E heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor een toerental van 540 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel en een SD 15 afscherming voor veilige werking. Het treksluitsysteem is makkelijk te bedienen en houdt de koppeling stevig vast. De kruisstukken aan beide kanten zijn 27 x 74,6 mm. Deze aftakas levert tot 44 pk bij 1000 omw/min of 28 kW bij 540 omw/min. Hij is geschikt voor standaard toepassingen tussen trekker en werktuig. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 300E |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
524,63 €
HT:
437,19 €
445,93 €
HT:
371,61 €
HT:
