
calcActive())">
358,31 €
HT:
298,59 €
304,56 €
HT:
253,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080187
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM2 1010mm 1 3/8" 6 spline Treksluiting
De Walterscheid aftakas AGM2 1010 mm met treksluiting is gemaakt voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6 spline profiel, wat zorgt voor een stevige koppeling. De as heeft een lengte van 1010 mm en is voorzien van een AGD20 afscherming voor extra veiligheid tijdens gebruik. De kruisstukken van 24 × 61 mm bieden stabiele werking onder zware belasting. De treksluiting maakt snel aan- en afkoppelen mogelijk zonder gereedschap. Geschikt voor veel standaard toepassingen in de landbouw. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM2 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD20 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
358,31 €
HT:
298,59 €
304,56 €
HT:
253,80 €
HT:
