
calcActive())">
393,83 €
HT:
328,19 €
334,75 €
HT:
278,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080188
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM3 1 3/8" 6 spline Treksluiting 1010mm
De Walterscheid aftakas AGM3 met treksluiting is een sterke en betrouwbare as voor standaard toepassingen. Deze as heeft een lengte van 1010 mm en is aan beide zijden uitgevoerd met een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm, wat zorgt voor een stevige en stabiele koppeling. Dankzij de treksluitingen is de as snel te bevestigen en weer los te maken. De AGD20 afscherming biedt een veilige bescherming tijdens het gebruik. Deze aftakas levert een soepele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM3 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD20 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
393,83 €
HT:
328,19 €
334,75 €
HT:
278,96 €
HT:
