
calcActive())">
470,06 €
HT:
391,72 €
399,55 €
HT:
332,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080189
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM4 1 3/8" 6 spline Lz 1010 mm Treksluiting
De Walterscheid Aftakas AGM4 met treksluiting is gebouwd voor een stevige en veilige krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De lengte van 1010 mm zorgt voor een goede pasvorm bij standaard toepassingen. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 spline profiel. De kruisstukken van 32 x 76 mm geven extra stevigheid en lange levensduur. De aftakas heeft aan beide kanten een treksluiting die snel en zeker vastklikt. Met profielbuissparing 1b/2a en afscherming type AGD30 is de as veilig in gebruik. De handleiding wordt meegeleverd zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM4 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD30 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
470,06 €
HT:
391,72 €
399,55 €
HT:
332,96 €
HT:
