
calcActive())">
299,76 €
HT:
249,80 €
254,80 €
HT:
212,33 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080198
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM1 860mm 1 3/8" 6 spline Treksluiting
De Walterscheid aftakas AGM1 met een lengte van 860 mm is een sterke en betrouwbare as voor standaard aandrijftoepassingen. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline profiel en een treksluiting, wat zorgt voor een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte is 22 x 55 mm aan beide kanten. De aftakas is voorzien van een AGD10 afscherming en ASGE sluiting, wat extra veiligheid biedt tijdens gebruik. De profielbuissparing is 00c/0A. Deze aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor een juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM1 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0A |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD10 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
299,76 €
HT:
249,80 €
254,80 €
HT:
212,33 €
HT:
