
calcActive())">
317,45 €
HT:
264,54 €
269,83 €
HT:
224,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080202
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM1 | 1 3/8" 6 spline | Lz 1210 mm | Treksluiting
De Walterscheid aftakas AGM1 heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en machine. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 spline, wat een stevige koppeling geeft. De as heeft een treksluiting aan beide kanten voor snel los- en vastmaken. De kruisstukken meten 22 x 55 mm en zorgen voor goede loop van de aandrijving. De buis heeft profiel 00c/0A en is voorzien van een AGD10 afscherming voor extra veiligheid. De sluiting is type ASGE. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd, zodat montage en onderhoud duidelijk zijn.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM1 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0A |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD10 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
317,45 €
HT:
264,54 €
269,83 €
HT:
224,86 €
HT:
