
calcActive())">
370,34 €
HT:
308,62 €
314,80 €
HT:
262,33 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080203
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM2 1210mm 1 3/8" 6 spline Treksluiting AGD20
De Walterscheid aftakas AGM2 met een lengte van 1210 mm is geschikt voor standaard toepassingen in de landbouw. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 spline profiel. De as heeft een treksluiting aan beide kanten, wat zorgt voor een stevige verbinding tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte is 24 x 61 mm aan beide zijden. De aftakas heeft een AGD20 afscherming die goed beschermt tijdens het werk. Het model is sterk, betrouwbaar en eenvoudig te koppelen. Er wordt een duidelijke gebruiksaanwijzing meegeleverd, zodat montage en onderhoud zonder moeite gaan.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM2 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD20 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Landingpage | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
370,34 €
HT:
308,62 €
314,80 €
HT:
262,33 €
HT:
