
calcActive())">
474,02 €
HT:
395,02 €
402,92 €
HT:
335,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080206
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM3 1210mm 1 3/8" 6 spline Treksluiting / Klembout
De Walterscheid aftakas AGM3 met een lengte van 1210 mm is gebouwd voor betrouwbaar koppel tussen trekker en werktuig. De trekkerzijde heeft een 1 3/8" aansluiting met 6 tanden, de werktuigzijde een 30H8 boring met een spiebaan en klembout. Het sluitsysteem bestaat uit een stevige treksluiting met klembout, wat voor een veilige verbinding zorgt. Beide kruisstukken hebben een maat van 27 x 74,6 mm en de as is voorzien van een AGD20 afscherming. De set bevat een gebruiksaanwijzing. Deze aftakas past goed bij standaard landbouwtoepassingen waar kracht en veiligheid belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM3 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 30H8 boring met 10 mm spiebaan, klembout |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / klembout |
| Uitvoering werktuigzijde | 30H8 boring met 10 mm spiebaan, klembout |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD20 |
| Sluiting | ASGE, AGKK |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
474,02 €
HT:
395,02 €
402,92 €
HT:
335,77 €
HT:
