
calcActive())">
474,02 €
HT:
395,02 €
402,92 €
HT:
335,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080207
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM3 | Lengte 1210 mm | 1 3/8" 6 spline | Treksluiting
De Walterscheid Aftakas AGM3 met een lengte van 1210 mm is geschikt voor standaard aandrijftoepassingen in de landbouw. De trekkerzijde heeft een aansluiting van 1 3/8" met 6 spline, terwijl de werktuigzijde een 35H8 boring met 10 mm spiebaan en klembout heeft. De as maakt gebruik van een treksluiting en klembout, wat zorgt voor een betrouwbare koppeling. Beide kruizen hebben een maat van 27 x 74,6 mm. De aftakas is voorzien van een AGD20 afscherming en wordt geleverd met gebruiksaanwijzing. Deze uitvoering is gemaakt voor zwaar werk en biedt lange levensduur bij goed onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM3 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 35H8 boring met 10 mm spiebaan, klembout |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / klembout |
| Uitvoering werktuigzijde | 35H8 boring met 10 mm spiebaan, klembout |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD20 |
| Sluiting | ASGE, AGKK |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
474,02 €
HT:
395,02 €
402,92 €
HT:
335,77 €
HT:
