
calcActive())">
196,69 €
HT:
163,91 €
167,18 €
HT:
139,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080208
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM1 | Lz 1210 mm | 1 3/8" 6 spline | Treksluiting / klembout
De Walterscheid aftakas AGM1 heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor hoge en constante belasting. De trekkerzijde heeft een aansluiting van 1 3/8 inch met 6 spline, de werktuigzijde heeft een 25H8 boring met 8 mm spiebaan en klembout. Het sluit goed aan door het treksluit- en klemboutsysteem. Beide kruisstukken hebben een maat van 22 x 55 mm. De aftakas is voorzien van een AGD10 afscherming voor veilig gebruik. De sluiting bestaat uit ASGE en AGKK onderdelen. De as wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor juist onderhoud en montage.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM1 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 25H8 boring met 8 mm spiebaan, klembout |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / klembout |
| Uitvoering werktuigzijde | 25H8 boring met 8 mm spiebaan, klembout |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD10 |
| Sluiting | ASGE, AGKK |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
196,69 €
HT:
163,91 €
167,18 €
HT:
139,32 €
HT:
