
calcActive())">
364,67 €
HT:
303,89 €
309,97 €
HT:
258,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080209
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB1 610mm 1 3/8" 6 splines Treksluiting Standaarduitvoering
De Weasler aftakas AB1 met een lengte van 610 mm is een betrouwbare keuze voor standaard aandrijftoepassingen. Deze aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en werkt met een treksluiting. Het stevige ontwerp met Italiaans profiel zorgt voor een goede krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte van 22 x 54,8 mm aan beide kanten geeft stabiliteit bij zwaar werk. De AB1 maat past bij veel machines, waardoor wisselen eenvoudig is. De aftakas wordt geleverd met handleiding, zodat montage en onderhoud duidelijk zijn. Ontwikkeld voor gebruik in dagelijkse landbouwtoepassingen met standaard uitvoeringen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB1 |
| Lz (mm) | 610 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P1/P2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
364,67 €
HT:
303,89 €
309,97 €
HT:
258,31 €
HT:
