
calcActive())">
371,75 €
HT:
309,79 €
315,98 €
HT:
263,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080210
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB1 1 3/8" 6 splines 710 mm Treksluiting
De Weasler aftakas AB1 met treksluiting heeft een lengte van 710 mm en een profiel van 1 3/8" met 6 splines aan beide zijden. Deze aftakas hoort bij het Italiaanse systeem en past bij veel standaard machines. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm, wat zorgt voor een stevige verbinding tussen trekker en werktuig. De treksluiting maakt koppelen snel en stevig. De as wordt geleverd met handleiding. Geschikt voor gebruik in de landbouw bij aandrijvingen waar betrouwbaarheid telt. Deze aftakas is een standaarduitvoering en past goed binnen het segment aftakassen voor dagelijks gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB1 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P1/P2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
371,75 €
HT:
309,79 €
315,98 €
HT:
263,32 €
HT:
