
calcActive())">
378,78 €
HT:
315,65 €
321,96 €
HT:
268,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080211
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB1 1 3/8" 6 splines 810 mm Italiaans systeem Treksluiting
Deze aftakas AB1 met een lengte van 810 mm past binnen het Italiaanse systeem en heeft aan beide zijden een 1 3/8" as met 6 splines. De trekker- en werktuigzijde zijn gelijk uitgevoerd, wat zorgt voor een stevige en stabiele koppeling. De treksluiting maakt het vast- en loskoppelen snel en veilig. De kruisstukken hebben een maat van 22 x 54,8 mm, wat past bij het standaardprofiel P1/P2. Deze aftakas is een standaarduitvoering en wordt geleverd met handleiding. Geschikt voor gebruik op landbouwmachines waar betrouwbare krachtoverdracht nodig is.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB1 |
| Lz (mm) | 810 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P1/P2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
378,78 €
HT:
315,65 €
321,96 €
HT:
268,30 €
HT:
