
calcActive())">
349,28 €
HT:
291,07 €
296,89 €
HT:
247,41 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080212
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB2 1 3/8" 6 splines 710 mm Treksluiting
De Weasler aftakas AB2 is een stevige standaardas met een lengte van 710 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines, wat zorgt voor een vaste en betrouwbare koppeling tussen trekker en werktuig. De as gebruikt een treksluiting aan beide kanten, zodat aan- en afkoppelen snel en veilig gaat. De kruisgrootte is 24 x 61 mm en het profiel volgt het Italiaanse systeem P3/P4. Deze aftakas wordt geleverd met handleiding. Geschikt voor diverse machines waar een standaard aftakas met deze maat nodig is. Ontworpen voor lange inzet en constante krachtoverdracht in het veld.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB2 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
349,28 €
HT:
291,07 €
296,89 €
HT:
247,41 €
HT:
