
calcActive())">
377,52 €
HT:
314,60 €
320,89 €
HT:
267,41 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080215
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB2 1010mm 1 3/8" 6 splines Italiaans systeem
De Weasler aftakas AB2 1010 mm is een sterke en betrouwbare aftakas voor standaard toepassingen. De as heeft een lengte van 1010 mm en een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines aan beide zijden. Het Italiaanse profiel zorgt voor een goede passing en soepele krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De kruisen hebben een maat van 24 x 61 mm en het sluitsysteem werkt met een treksluiting aan beide kanten. Deze aftakas valt onder het type Standardausführung en wordt geleverd met handleiding. Geschikt voor gebruik in veel gangbare aandrijftechnieken binnen de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB2 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
377,52 €
HT:
314,60 €
320,89 €
HT:
267,41 €
HT:
