
calcActive())">
409,06 €
HT:
340,88 €
347,70 €
HT:
289,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080217
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB2 1510mm 1 3/8" 6 splines Italiaans systeem Treksluiting
De Weasler aftakas AB2 met een lengte van 1510 mm is gemaakt voor het Italiaanse systeem en heeft aan beide kanten een 1 3/8" as met 6 splines. Deze standaarduitvoering heeft een treksluiting aan beide zijden, wat zorgt voor een vaste en veilige koppeling tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte is 24 x 61 mm aan zowel A- als B-zijde. De buisvorm P3/P4 maakt de as stevig en betrouwbaar bij zwaar werk. Deze aftakas is ontworpen voor stabiel vermogenstransport en wordt geleverd met een handleiding voor juist gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB2 |
| Lz (mm) | 1510 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
409,06 €
HT:
340,88 €
347,70 €
HT:
289,75 €
HT:
