
calcActive())">
353,62 €
HT:
294,68 €
300,58 €
HT:
250,48 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080220
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB4 1 3/8" 6 splines 560mm Treksluiting
De Weasler Aftakas AB4 met treksluiting is een sterke standaard aftakas voor trekkers en werktuigen. Beide zijden hebben een 1 3/8” as met 6 splines volgens het Italiaanse systeem. De buis heeft een lengte van 560 mm en een profiel P6/P5. De kruisstukken meten 27 x 74,6 mm aan beide kanten. De dubbele treksluiting zorgt voor een vaste verbinding en makkelijke montage. Deze aftakas is geschikt voor veel landbouwmachines zoals maaiers, mestpompen en hooibouwmachines. Het is een betrouwbare keuze voor stabiele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Handleiding is meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB4 |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P6/P5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
353,62 €
HT:
294,68 €
300,58 €
HT:
250,48 €
HT:
