
calcActive())">
596,99 €
HT:
497,49 €
507,44 €
HT:
422,87 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080226
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB5 1 3/8" 6 splines Treksluiting 1010mm
Deze Weasler Aftakas AB5 met treksluiting is gemaakt voor standaard toepassingen in de landbouw. De as heeft een lengte van 1010 mm en past op zowel trekker- als werktuigzijde met een 1 3/8" aansluiting en 6 splines. Het Italiaanse profiel P7/P8 zorgt voor een sterke en stabiele krachtoverdracht. De kruisgrootte aan beide zijden is 30,2 x 79,4 mm. Deze aftakas is een standaarduitvoering, betrouwbaar bij dagelijks gebruik en eenvoudig te koppelen door het treksluitsysteem. Er zit een handleiding bij zodat montage en onderhoud duidelijk zijn. Ideaal voor machines die een vaste krachtoverbrenging nodig hebben.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB5 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P7/P8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 79,4 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 79,4 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
596,99 €
HT:
497,49 €
507,44 €
HT:
422,87 €
HT:
