
calcActive())">
505,81 €
HT:
421,51 €
429,94 €
HT:
358,28 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080228
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB6 1 3/8" 6 splines Treksluiting 710 mm
Deze Weasler aftakas AB6 met treksluiting heeft een lengte van 710 mm en is gemaakt voor het overbrengen van kracht tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het profiel heeft het Italiaanse systeem met P7/P9 buissparing. De kruisgrootte is 30,2 x 91,5 mm aan beide kanten. De treksluiting zorgt voor een stevige koppeling en maakt monteren en loshalen eenvoudig. Dit is een standaarduitvoering die geschikt is voor veel types landbouwmachines. Er wordt een handleiding meegeleverd voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB6 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
505,81 €
HT:
421,51 €
429,94 €
HT:
358,28 €
HT:
