
calcActive())">
529,13 €
HT:
440,94 €
449,76 €
HT:
374,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080230
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB6 1 3/8" 6 splines Treksluiting 860 mm Standardausführung
De Weasler aftakas AB6 is een sterke standaardas met een lengte van 860 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een treksluiting aan trekker- en werktuigzijde, wat zorgt voor een vaste koppeling. De uitvoering volgt het Italiaans profiel P7/P9 en past goed bij veel landbouwmachines. De kruisgrootte aan beide kanten is 30,2 x 91,5 mm. Deze aftakas is gemaakt voor betrouwbaar gebruik en lange levensduur. Een handleiding is inbegrepen in het pakket. Deze uitvoering past binnen de groep aftakassen standaard in de categorie aandrijftechniek.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB6 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
529,13 €
HT:
440,94 €
449,76 €
HT:
374,80 €
HT:
