
calcActive())">
622,33 €
HT:
518,61 €
528,98 €
HT:
440,82 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080232
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB6 1 3/8" 6 splines Treksluiting 1460mm
De Weasler aftakas AB6 met treksluiting heeft een lengte van 1460 mm en past bij het Italiaanse profiel. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De kruisgrootte is 30,2 x 91,5 mm, zowel aan de trekkerzijde als aan de werktuigzijde. Het is een standaard uitvoering met een P7/P9 profielbuis. Deze aftakas zorgt voor een stabiele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De solide treksluiting maakt koppelen eenvoudig en stevig. Een handleiding wordt meegeleverd voor juist gebruik en onderhoud. Geschikt voor dagelijks agrarisch werk met betrouwbare prestatie en lange levensduur.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB6 |
| Lz (mm) | 1460 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
622,33 €
HT:
518,61 €
528,98 €
HT:
440,82 €
HT:
