
calcActive())">
687,19 €
HT:
572,66 €
584,11 €
HT:
486,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080233
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB6 2010mm 1 3/8" 6 splines Treksluiting Standard
De Weasler aftakas AB6 2010 mm is een standaard uitvoering met een stevige bouw en betrouwbare overbrenging. Deze aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een treksluiting. Het profiel volgt het Italiaans systeem en is voorzien van P7/P9 profielbuizen. De kruisgrootte aan beide zijden is 30,2 x 91,5 mm. Met een lengte van 2010 mm past deze aftakas goed bij veel landbouwmachines. De set bevat een handleiding voor montage en gebruik. Deze aftakas is geschikt voor dagelijks werk met trekkers en werktuigen waar een stabiele aandrijving nodig is.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB6 |
| Lz (mm) | 2010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
687,19 €
HT:
572,66 €
584,11 €
HT:
486,76 €
HT:
