
calcActive())">
879,60 €
HT:
733,00 €
747,66 €
HT:
623,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080235
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB8 1 3/8" 6 splines 860mm Treksluiting Standardausführung
De Weasler aftakas AB8 met een lengte van 860 mm is geschikt voor standaard toepassingen bij tractoren en werktuigen. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines volgens het Italiaanse systeem. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten voor een stevige verbinding. De kruisgrootte is 34,9 x 106 mm aan zowel de trekker- als de werktuigzijde. De profielbuissparing is P9/P11. Deze aftakas is van het type Standardausführung en wordt geleverd met een handleiding. Betrouwbaar, sterk en geschikt voor dagelijks gebruik in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB8 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P9/P11 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
879,60 €
HT:
733,00 €
747,66 €
HT:
623,05 €
HT:
