
calcActive())">
1 695,20 €
HT:
1 412,67 €
1 440,92 €
HT:
1 200,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080241
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW26 1210mm 1 3/8" 6 splines – 1 3/4" 20 splines Treksluiting
De Weasler aftakas AW26 van 1210 mm is een sterke aandrijfas voor standaard gebruik tussen trekker en werktuig. Hij heeft aan de werktuigzijde een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines en aan de trekkerzijde 1 3/4" met 20 splines. De as heeft een sterprofiel met profielbuizen G7/G8 en kruizen van 42 x 104 mm. De dubbele treksluiting zorgt dat koppelen snel en stevig gaat. Deze aftakas is geschikt voor veel gangbare machines in de landbouw. Bij de levering zit een handleiding met duidelijke uitleg voor montage en onderhoud. De as heeft een betrouwbare bouw en goede pasvorm.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW26 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/4" 20 Zähne |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 695,20 €
HT:
1 412,67 €
1 440,92 €
HT:
1 200,77 €
HT:
